Banner 980x90

Meklēšanas rezultāti

Aivara Arnicāna Dagdas vēstures muzejs "Patria"

Aivara Arnicāna Dagdas vēstures muzejs "Patria"

Lāčplēša iela 1, Dagda, Dagdas pilsēta, LV-5674
Komentāri
Dagdas novadpētniecības biedrība "Patria" ir izveidojusi pilsētā Dagdas novada vēstures muzeju un veic darbu novada kultūrvēstures mantojuma un tradīciju saglabāšanā. 
Muzejs "Andrupenes lauku sēta"

Muzejs "Andrupenes lauku sēta"

Skolas iela 5, Andrupene, Andrupenes pagasts, Dagdas novads, LV-5687
Komentāri
Apmeklējot muzeju "Andrupenes lauku sēta", jūs nokļūsiet 20. gs. sākumā Latgales laukos, kur varēsiet apskatīt simtgadīgu lauku māju, klēti, melno pirti, smēdi, dažādus darbarīkus un sadzīves priekšmetus. 
Jaundomes muižas vides izglītības centrs un ekspozīcijas zāle

Jaundomes muižas vides izglītības centrs un ekspozīcijas zāle

Jaundome, Ezernieku pagasts, Dagdas novads, LV-5692
Komentāri
19. gs. sākumā celtajā Jaundomes muižā, kas atrodas Rāznas nacionālā parka teritorijā, ir izveidots Jaundomes muižas vides izglītības centrs un ekspozīcijas zāle. Centrs piedāvā ekspozīcijas apskati - ūdens fauna un flora, nodarbības vides klasē - gan praktiskie, gan tematiskie pasākumi, praktiskās nodarbības āra klasē, telpas semināriem un konferencēm.
Vides izglītības un kultūras centrs "Ķepa"

Vides izglītības un kultūras centrs "Ķepa"

Neikšāni, Ķepovas pagasts, LV-5677
Komentāri
Ķepovas pagasta Neikšānos ir izveidota meža tēmai veltīta ekspozīcija, kas apmeklētājiem dod ieskatu pārsteigumiem bagātajā meža pasaulē. Vides izglītības un kultūras centrs "Ķepa" piedāvā ekspozīcijas apskati - meža floras un faunas bagātības (dažādas koku sugas, sēnes, aizsargājamie augi, kā arī medību trofejas, zvēru un putnu izbāzeņi). 
Kroma kolns

Kroma kolns

Priežukalni, Pušas Zundi, Andrupenes pagasts, Dagdas novads, LV-5687
Komentāri
Biedrības pamatnodarbošanās ir 9.-13. gadsimta Latgales senvēstures notikumu un kultūrvides popularizēšana un imitēšana. Kroma kolna bruoliste Latgalē ir vienīgā vēstures aktīvistu un rekonstruktoru biedrība, kas pēta Latgales senvēsturi un kultūru, rīko dzīvās vēstures pasākumus, demonstrē unikālās, krāšņās un daudzveidīgās rotas un sagšas, seno karavīru ekipējumu, ieročus, cīņas mākslu un sadzīvi, lai ikviens interesents gūtu priekšstatu par tā laika seno latgaļu vērtībām, laiku un telpu. 

Rezultāti kartē