Kā pareizi uzklāt vaigu sārtumu un bronzeri

Lai cik rūpīgi būtu uzklāts dienas vai vakara grims, bez vaigu sārtuma un izgaismotāja meikaps nebūs pilnīgs. Ar šo maģisko pieskārienu seja vienā mirklī iegūst pievilcību, jo izskatās svaiga un veselīga. Šī iemesla dēļ tik svarīgi dažādie dekoratīvās kosmētikas palīglīdzekļi, ar kuru palīdzību iespējams iekrāsot, notušēt vai izcelt kādu būtisku sejas niansi. Meikapa veidošanā tie ir korektors, izgaismotājs, vaigu sārtums un bronzeris. Vaigu sārtums ļoti bieži tiek piedāvāts kopā ar izgaismotāju vai izgaismotājs kopā ar bronzeri.

Vaigu sārtums 

Veidojot ikdienas grimu, esam ievērojušas, kā uzklāts vaigu sārtums vizuāli atdzīvina nogurušu seju, savukārt profesionālā grimā tas ir neiztrūkstošs noslēdzošais akcents. 

Vaigu sārtumu uzklāj jau uz pabeigta meikapa. Vispiemērotākais ir sārtums ar pielāgojumu toņa intensitāti, lai iegūtu pakāpeniski veidojamu, individuāli pielāgotu toni ─ vai tas būtu dabisks pietvīkuma efekts vai intensīvāki krāsu akcenti vakara meikapā. Pigmenti vairākos toņos papildina un uzlabo ādas toni, bet īpaši smalkās daļiņas viegli sajaucas, lai precīzi akcentētu sejas vaibstus un veidotu dabisku ādas toni. Slāni pēc slāņa tonis pakāpeniski kļūst aizvien izteiksmīgāks.

Vaigu sārtuma efekts patiesi ir izšķirošs, taču ne mazāk būtiska ir pareiza tā uzklāšana, ne tikai samērīgi dozējot kosmētikas produktu, bet arī zinot, kā to uzklāt sejai atbilstoši tās formai.

Kā uzklāt vaigu sārtumu?

Vaigu sārtumu uzklāj vietās, kuras saule izgaismo visvairāk un āda nosauļojas vispirms. Ierasti tie ir vaigi, vaigu sārtumu nedaudz var uzklāt arī uz degungala vai virs uzacīm virzienā uz deniņiem.

Uzklājiet ar sejas grimam paredzētu otu vai ar pirktu galiem.

Toni jāizvēlas atbilstošu savam kopējam ādas un matu tonim, jo gaišāka āda un mati, jo maigāks vaigu sārtuma tonis, un pretēji. Gaišāki toņi ziemā un tumšāki vasarā uz iedegušas ādas. Toņus var kombinēt atbilstoši vajadzībām un noskaņojumam, un vienmēr iegūt unikālu un oriģinālu toni.

Kurš vaigu sārtums ir vislabākais? 

Vaigu sārtuma konsistenci izvēlas atbilstoši savam sejas ādas tipam.

 • Kompaktais (pūderveida) vaigu sārtums
  Šis produkts ir īpaši piemērots taukainai ādai, ar palielinātām porām.
 • Krēmveida vaigu sārtums
  Šis sārtuma veids ir ieteicams tiem, kam ir tendence uz sausu ādu.
  Nobriedušai un problemātiskai ādai ieteicams izmantot matētu vaigu sārtumu, jo tas dos toni, bet noslēps ādas problēmzonas. Produkti, kas satur spīdumu, gludai ādai piešķirs burvīgu mirdzumu, bet nav ieteicami problemātiskai ādai, jo izgaismos sejas nepilnības.

Bronzeris

Bronzeri izmanto, lai piešķirtu sejas ādai iedeguma efektu. Šie produkti var būt gan matēti, gan ar spīdumu, turklāt tie ir siltā tonī, jo imitē iedegumu, nevis ēnu. Lai seju izgaismotu, bieži iegādājas bronzeri kopā ar izgaismojošo līdzekli. Izgaismotāja uzdevums ir izcelt sejas formas un tās akcentēt, tāpēc to uzklāj vietās, kur uz sejas krīt gaisma. Āda izskatīsies starojoša, svaiga un veselīga.

Izgaismotāji parasti ir spīdīgi, tāpēc ar to lietošanu jāuzmanās problemātiskas un nobriedušas ādas īpašniecēm, jo tie izcels ādas nepilnības un faktūru. Tādos gadījumos labāk lietot matētu produktu, kas ir apmēram toni gaišāks par kopējo sejas ādas toni.

Vienā paletē var būt apvienoti vairāki bronzera un izgaismotāja toņi. Katrs tonis ir ļoti pigmentēts, ar zīdainu tekstūru, vienmērīgi pārklāj ādu. Ar izgaismotāju izceļ vaigu kaulus, deniņus un citas vēlamās vietas. Bronzeri var izmantot kā acu ēnas. Atsevisķi ražotāji piedāvā bronzerus vegāniem.

Bronzeri uzklāj, izmantojiet otu, lai izceltu sejas, kakla un dekoltē zonu. Tas grimam piešķir:

 • mirdzumu;
 • mitrina;
 • aizsargā;
 • nenosprosto ādas poras,
 • viegli uzklājams;
 • aizsargā ādu no nelabvēlīgas vides ietekmes;
 • piešķir dabisku efektu.

Izmantojiet 220.lv kosmētikas līdzekļus, lai veidotu savu unikālo grimu!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu