Vietējās ziņas

 • Bīdāmie vārti – labākais risinājums teritorijas efektīvai izmantošanai

  Plānojot mājokļa iekārtojumu, viens no būtiskiem aspektiem ir tas, kā efektīvāk un gudrāk izmantot pieejamo platību. Tas pats princips attiecināms arī uz īpašumam piegulošās teritorijas apsaimniekošanu un plānošanu. Skaidrs, ka žogs un vārti ir neatņemama īpašuma drošības un estētikas sastāvdaļa. Tāpēc ir jāpievērš uzmanība, kādus risinājumus šajā gadījumā izvēlas, lai maksimāli un gudri izmantotu pieejamo teritoriju. 

 • Kas ir lelles un kāds ir to popularitātes noslēpums

  Vairums pirmsskolas un sākumskolas meiteņu vecāku būs dzirdējuši par tādu rotaļlietu kā L.O.L. lelle. Tomēr vecākiem īsti nav skaidrs, kāpēc tieši šīs lellītes tagad ir tik populāras un kā iekarojušas mazo meiteņu sirdis. Kas ir L.O.L. lelle un kāds ir tās noslēpums? Mēģināsim to noskaidrot.

 • Comparo.me algas kalkulators – izmēģini!

  Vai vienmēr esi vēlējies uzzināt, kā veidojas tava alga? Kādi nodokļi tiek maksāti un kādi atvieglojumi tai tiek piemēroti? Izmantojot Comparo.me algas kalkulatoru, ātri un ērti iespējams aprēķināt savas algas apmēru. 

 • 7 dāvanas bērniem, kas ļaus izpriecāties un izkustēties

  Dāvanas bērniem ne vienmēr jāizvēlas klasiskajā manierē – mantas, kas ietītas košos dāvanu papīros. Droši varat meklēt dāvanas bērniem arī dažādu izklaides pakalpojumu klāstā. Par šādām dāvanām bērni ļoti priecāsies, jo tās ļaus viņiem izmēģināt kaut ko jaunu, aktīvi un aizraujoši pavadīt laiku. Tas būs piedzīvojums, kas paliek atmiņā. 

 • Patēriņa kredīts mājokļa remontam un labiekārtošanai

  Mājoklim nepieciešams remonts vai vienkārši vēlies to mazliet "uzfrišināt"? Mēs izpētījām izdevīgākos piedāvājumus, kā Tu vari uzsākt remontu kaut tūlīt!

 • Reklāma un sludinājumi Krāslavas novadā – dalder.lv

  Publicitātes foto

  Ko darīt, ja Latvijas iedzīvotājiem reģionos, piemēram, Krāslavas apvidū, nepieciešams atrast konkrētu preci un to negribas/nav vajadzības pirkt veikalā? Protams, ierastais solis, ko ļoti aktīvi izmantojam, ir sludinājumu portāli – lai pārdotu automašīnas, nekustamos īpašumus, koncertu biļetes un citas vajadzīgās lietas vai pakalpojumus. Diemžēl Latvijā pieejamie sludinājumu portāli ir neērti un tajos nav atrodama reģionu informācija, kas veicinātu piederības sajūtu. Sludinājumi Krāslavas novadā ir tikpat aktuāli kā citās Latvijas pilsētās! 

 • Vai zini, kā OCTA apdrošināšana Tev var palīdzēt?

  Foto: Shutterstock.com

  Vai zini, kad Latvijā tika ieviesta OCTA apdrošināšana? Pačukstēsim priekšā – 1997. gada 1. septembrī. Tātad – šogad šim polises veidam aprit 20 gadu. Taču tagad, kad apspriestākais un karstākais temats ir OCTA cenu pieaugums, nedrīkst aizmirst arī par tās nozīmi. Vai zini, kāpēc šo polisi vajadzētu izvēlēties arī tad, ja tā nebūtu obligāta?

 • 5 izcilas marinētu ķirbju receptes, lai Tavi uzglabāšanas trauki ziemā būtu pilni

  Foto: Stocksnap.io

  Rudens ir laiks, kad ienākas pavasarī iestādīto un visu vasaru čubināto augu raža – tiek vākti kartupeļi, bietes, burkāni, sīpoli un ķiploki, āboli, cidonijas, bumbieri u.c.

 • Portatīvie datori – kā izvēlēties īsto?

  Foto: Pixabay.com / StartupStockPhotos

  Jauna portatīvā datora iegāde ir nozīmīgs solis, jo ikdienas dzīvē tā lietojums ir plašs – portatīvie datori mēdz būt galvenie palīgi darbā, studiju gaitās vai izklaidējoties. Taču kā izvēlēties atbilstošāko Tavām vajadzībām? Lasi tālāk un iepazīsties ar galvenajiem noteikumiem, pēc kuriem vadīties, iegādājoties portatīvo datoru!

 • "Credit24" – drošs aizdevums, ja nepieciešams finansiāls atbalsts

  Foto: Pixabay.com / FirmBee

  Ātrais kredīts ir populārs pakalpojums gan Latvijā, gan citviet pasaulē. Salīdzinot ar kredītu bankā, ātrā aizdevuma saņemšana ir vienkāršāka. Kad notikusi ķibele un nepieciešams finansiāls atbalsts, kredīts internetā palīdzēs iegūt nepieciešamos līdzekļus, nestāvot garās rindās un nekārtojot papīru kaudzes. Taču ātrā aizdevuma veidi var atšķirties. Aizdevējs "Credit24" vietnē https://credit24.com/lv/ piedāvā divus aizņemšanās veidus – kredītlīniju un aizdevumu. Uzzini, kam pievērst uzmanību, plānojot savu aizņēmumu!