Vietējās ziņas

 • Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

  Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

 • Mākslīgā akmens izstrādājumi mazā virtuvē

  Gaumīgi un ērti iekārtot nelielu virtuvi ir īsts izaicinājums, jo šajā mājokļa zonā jāievieto daudzas saimniecībā vajadzīgas ierīces, mēbeles un santehnika. Mūsdienīgi materiāli un inovatīvi dizaina risinājumi šajā ziņā ir ļoti noderīgi. Viens no šādiem materiāliem ir mākslīgais akmens, kas pēdējos gados ļoti plaši tiek izmantots tieši virtuvju aprīkošanā. Mākslīgais akmens ir parocīgs kompaktās virtuvēs, jo tā pielāgošanas iespējas ir ļoti plašas.

 • Kā samazināt elektrības patēriņu un izmaksas uzņēmumā

  Ja uzņēmumam ir kaut vai neliels birojs, ražotne, noliktava, tad obligāto maksājumu sadaļā neizbēgami ir dažādi saimnieciskie un komunālie maksājumi. Protams, ikviens uzņēmums vēlas, lai šie izdevumi būtu pēc iespējas mazāki, tāpēc meklē veidus, kā tos optimizēt. Elektrības rēķins ir viens no tiem, kuru ir iespējams ietekmēt, sekojot elektrības patēriņam un veicot citus būtiskus soļus.

 • Piepildi sapni par veseliem zobiem un žilbinošu smaidu

  "Dr. Apines zobārstniecības" speciālistu komanda ir pārliecināta, ka zobu ārstēšana var būt patīkams process, kurā pacients jūtas droši, ir sadzirdēts un saņem viskvalitatīvāko pakalpojumu komfortablā un mājīgā vidē. Pēc šādiem principiem ir veidots "Dr. Apines zobārstniecības" pakalpojumu klāsts, vide un klientu apkalpošanas standarti.

 • Auskari, kas izstaro skaistumu

  Nela Gems ir latviešu uzņēmums, kas ražo burvīgus sudraba auskarus ar Swarovski kristāliem, kas izstaro skaistumu un eleganci.

 • Pirkumi bērnam – kā to darīt gudri un neļauties neplānotiem tēriņiem

  Kad runa ir par bērniem un viņu vajadzībām, vairums vecāku ir gatavi maksāt vairāk un neskaitīt centus, lai tikai bērnam būtu viss nepieciešamais, lai viņš justos laimīgs. Tomēr bieži vien vecāki mēdz iekrist mārketinga un psiholoģijas labirintu radītajās lamatās un pārlieku aizraujas ar tēriņiem bērnu vajadzībām. Īpaši tas attiecas uz tādām lietām kā bērnu apģērbs un rotaļlietas, jo rodas sajūta, ka to jau nekad nevar būt par daudz.

 • 10 lietas, kas jāievēro kontaktlēcu lietotājiem

  Kontaktlēcu lietotāji bauda daudzas priekšrocības, ko sniedz šis niecīgais un apkārtējiem nemanāmais redzes korekcijas līdzeklis. Lēcas sniedz kustību un aktivitāšu brīvību, kas ir svarīgi ikvienam cilvēkam, jo viņa izvēles neietekmē fakts, ka uz acīm ir brilles, ko nepieciešams saudzēt. 

 • Bīdāmie vārti – labākais risinājums teritorijas efektīvai izmantošanai

  Plānojot mājokļa iekārtojumu, viens no būtiskiem aspektiem ir tas, kā efektīvāk un gudrāk izmantot pieejamo platību. Tas pats princips attiecināms arī uz īpašumam piegulošās teritorijas apsaimniekošanu un plānošanu. Skaidrs, ka žogs un vārti ir neatņemama īpašuma drošības un estētikas sastāvdaļa. Tāpēc ir jāpievērš uzmanība, kādus risinājumus šajā gadījumā izvēlas, lai maksimāli un gudri izmantotu pieejamo teritoriju. 

 • Kas ir lelles un kāds ir to popularitātes noslēpums

  Vairums pirmsskolas un sākumskolas meiteņu vecāku būs dzirdējuši par tādu rotaļlietu kā L.O.L. lelle. Tomēr vecākiem īsti nav skaidrs, kāpēc tieši šīs lellītes tagad ir tik populāras un kā iekarojušas mazo meiteņu sirdis. Kas ir L.O.L. lelle un kāds ir tās noslēpums? Mēģināsim to noskaidrot.

 • Comparo.me algas kalkulators – izmēģini!

  Vai vienmēr esi vēlējies uzzināt, kā veidojas tava alga? Kādi nodokļi tiek maksāti un kādi atvieglojumi tai tiek piemēroti? Izmantojot Comparo.me algas kalkulatoru, ātri un ērti iespējams aprēķināt savas algas apmēru.