Vietējās ziņas

 • Studijas "Sociālais darbinieks" sniedz plaša spektra zināšanas

  Publicitātes foto

  Sociālā darbinieka pienākumi ir ļoti daudzveidīgi, turklāt tā ir lieliska iespēja darīt labu, palīdzot citiem cilvēkiem. Taču, ņemot vērā, ka šis darbs ir ļoti atbildīgs, tā veikšanai nepieciešamas atbilstošas zināšanas un izglītība. Šī iemesla dēļ tiek piedāvātas studijas "Sociālais darbinieks-aprūpētājs".

 • Pēc kādiem principiem jāizvēlas ātrais kredīts?

  Publicitātes foto

  Kredīts jau izsenis ir ļoti izplatīts finanšu pakalpojums, taču, attīstoties modernajām tehnoloģijām, arvien izplatītāks kļūst ātrais kredīts, kas pieejams salīdzinoši īsākā laika periodā. Augot kredītdevēju skaitam, aktuāls kļuvis jautājums par to, kā izvēlēties konkrētajam gadījumam piemērotāko aizdevēju.

 • SMS kredīti internetā ir iespēja aizņemties naudu neatliekamiem pirkumiem

  Publicitātes foto

  Dažas minūtes pirmajā reģistrācijas reizē, un turpmāk, lai saņemtu finanšu līdzekļus no uzticama aizdevēja, vajadzēs nosūtīt tikai vienu īsziņu. SMS kredīti internetā ir mūsdienīgs finanšu pakalpojums, jo līdzekļi, kas nepieciešami pamatoti vajadzīgu preču iegādei vai pakalpojumu apmaksai, atrodas desmit* minūšu attālumā.

 • Mēbeles dārzam un mājai jau tagad, ja izmantosi aizdevumu

  Foto: Pixabay.com

  Iespējams esi jau sen noskatījis jauna stila mēbeles savam mājoklim, bet varbūt ir pienācis laiks atsvaidzināt mēbeles, kas atrodas dārzā/pagalmā, tāpēc ir  vērts izmantot ātro aizdevumu, jo tik ātri un operatīvi saņemt naudu citur būtu ļoti grūti, pat neiespējami, tādēļ vienmēr apdomā šādu iespēju, nevis turies pie jau pārbaudītām vērtībām – draugu un ģimenes sniegtā atbalsta.

 • A+++ ergonomiskie ledusskapji ļaus saglabāt vitamīnu devu ziemai

  Publicitātes foto

  Vasaras vidū un otrajā pusē katrs, kam pieder mazdārziņš vai lielāka zemes platība, kur audzēt augļus un dārzeņus, sastopas ar gana lielu izaicinājumu – kā saglabāt pēc iespējas vairāk un ilgāk šos uzturvielām un vitamīniem bagātos produktus. Protams, var konservēt, sālīt vai marinēt, iecukurot vai izžāvēt, bet ikviens piekritīs, ka ziemā, kad vasarā uzkrāto vitamīnu rezerves strauji sarūk, ir patīkami baudīt svaigus augļus un dārzeņus. Tādēļ efektīvs risinājums ir jaunākās paaudzes ekonomiskie un ietilpīgie ledusskapji, kas pieejami gan standartizētā veidā, paredzot vienlīdzīgās daļās sadalītu saldējamo un ledusskapja daļu, gan arī citus izvietojuma veidus.

 • Mūsdienīgs kāzu portāls ir vieta, kur smelties iedvesmu svinībām

  Publicitātes foto

  Kāzu plānošana ir vienlaikus satraucošs un patīkams laika posms, lai gan iezogas arī stresa brīži. Uzsākot kāzu plānošanu, dažādus noderīgus padomus un idejas kāzu norisei, medusmēnesim, ielūgumiem un pat kāzu kleitas izvēlei var iegūt kāzu portālos. Tajos ir iespējams iepazīties ar profesionālu kāzu plānotāju ieteikumiem, kā arī ar jau precētu pāru pieredzi.

 • Kredīta iespēja internetā

  Foto: Pixabay.com

  Nepaliec malā, kamēr pārējie jau īsteno to, ko vēlas sasniegt! Atceries, ka jebkurai trakai idejai vai fantāzijas auglim ir iespēja tapt par kaut ko reālu, ja vien būsi pietiekami attapīgs un drošs, lai saņemtu naudu no šādiem aizdevējiem. Tas nozīmē, ka kļūsi patstāvīgs un neatkarīgs, kas noderēs arī tālākajā Tava uzņēmuma nākotnē.

 • Kredīts internetā tiem, kas prot rīkoties ar finansēm

  Publicitātes foto

  Mūsdienās, kad ir pieejama dažādu pakalpojumu pārpilnība, cilvēki nereti apjūk un steidz iegādāties to, kas viņiem nemaz nav nepieciešams. Tādā veidā var nonākt neapskaužamā finansiālajā situācijā, kad vairs nav palikusi nauda rēķinu apmaksai. Rezultātā cilvēki mēģina aizņemties naudu no draugiem, radiniekiem vai kredītiestādēm. Jā, kredīts var būt kā īstermiņa alternatīva, lai izkultos no nepatīkamas situācijas, bet vai tas ir pareizākais risinājums? Iespējams, ka dažkārt ir, bet vispirms ir jāsāk ar savu finansiālo paradumu izvērtēšanu.

 • D1 kategorija ļaus bez bailēm ķerties pie autobusa stūres

  Publicitātes foto

  Autovadītāja tiesības paver iespējas ne vien brīvai kustībai un neatkarībai no sabiedriskā transporta kursēšanas saraksta, bet arī jaunam, labāk apmaksātam darbam. Vadītājs-amatieris var kļūt par profesionālu šoferi un pārveidot ikdienas nodarbi par iztikas avotu. Lai to izdarītu, nepieciešams paplašināt iemaņas un iemācīties vadīt ne tikai vieglās automašīnas, bet arī smagākus transportlīdzekļus. Nelielu autobusu vadītājiem ir nepieciešama D1 kategorija, ko var iegūt jau 21 gadu vecumā.

 • Kā izvēlēties piemērotas riepas savam auto

  Publicitātes foto

  Dažiem automašīna ir dzīves lielākā kaislība, savukārt citiem – praktiska nepieciešamība. Tomēr visiem autovadītājiem ir jārūpējas gan par savu, gan arī par citu satiksmes dalībnieku drošību uz ceļa. Kā to iespējams izdarīt? Iegādājoties sezonai atbilstošas riepas!