Vietējās ziņas

 • Vai zini, kā OCTA apdrošināšana Tev var palīdzēt?

  Foto: Shutterstock.com

  Vai zini, kad Latvijā tika ieviesta OCTA apdrošināšana? Pačukstēsim priekšā – 1997. gada 1. septembrī. Tātad – šogad šim polises veidam aprit 20 gadu. Taču tagad, kad apspriestākais un karstākais temats ir OCTA cenu pieaugums, nedrīkst aizmirst arī par tās nozīmi. Vai zini, kāpēc šo polisi vajadzētu izvēlēties arī tad, ja tā nebūtu obligāta?

 • 5 izcilas marinētu ķirbju receptes, lai Tavi uzglabāšanas trauki ziemā būtu pilni

  Foto: Stocksnap.io

  Rudens ir laiks, kad ienākas pavasarī iestādīto un visu vasaru čubināto augu raža – tiek vākti kartupeļi, bietes, burkāni, sīpoli un ķiploki, āboli, cidonijas, bumbieri u.c.

 • Portatīvie datori – kā izvēlēties īsto?

  Foto: Pixabay.com / StartupStockPhotos

  Jauna portatīvā datora iegāde ir nozīmīgs solis, jo ikdienas dzīvē tā lietojums ir plašs – portatīvie datori mēdz būt galvenie palīgi darbā, studiju gaitās vai izklaidējoties. Taču kā izvēlēties atbilstošāko Tavām vajadzībām? Lasi tālāk un iepazīsties ar galvenajiem noteikumiem, pēc kuriem vadīties, iegādājoties portatīvo datoru!

 • "Credit24" – drošs aizdevums, ja nepieciešams finansiāls atbalsts

  Foto: Pixabay.com / FirmBee

  Ātrais kredīts ir populārs pakalpojums gan Latvijā, gan citviet pasaulē. Salīdzinot ar kredītu bankā, ātrā aizdevuma saņemšana ir vienkāršāka. Kad notikusi ķibele un nepieciešams finansiāls atbalsts, kredīts internetā palīdzēs iegūt nepieciešamos līdzekļus, nestāvot garās rindās un nekārtojot papīru kaudzes. Taču ātrā aizdevuma veidi var atšķirties. Aizdevējs "Credit24" vietnē https://credit24.com/lv/ piedāvā divus aizņemšanās veidus – kredītlīniju un aizdevumu. Uzzini, kam pievērst uzmanību, plānojot savu aizņēmumu!

 • Pirmais kredīts bez maksas? 8 fakti, kas Tev jāzina par šo aizdevuma veidu

  Foto: Pixabay.com / moerschy

  Pirmais kredīts bez maksas ir kredītu veids, par kuru interesējas daudzi cilvēki. Kas tas īsti ir? Vai Tu tam vari pieteikties? Lasi "VIA SMS" apkopoto informāciju!

 • Ugunsdrošības preču e-veikals – palīgs ikvienā birojā!

  Foto: Pexels.com

  Ugunsdrošība ir svarīga gan uzņēmumos, kas darbojas augsta riska apstākļos, gan  pilsētas birojos. Informēts personāls, kurš pārzina noteikumus, kā arī  atbilstoši aprīkotas telpas ir mierpilnas darba vides atslēga. Ugunsdrošības uzņēmuma FN-SERVISS e-veikals piedāvā gan konsultācijas, gan plašu preču klāstu, lai Jūsu biroja vide būtu pienācīgi nodrošināta ugunsnelaimes gadījumā. Uzziniet, kā pasargāt savu uzņēmumu un darbiniekus no ugunsnelaimes!

 • 4 vienkārši padomi kāzu dāvanas izvēlē

  Foto: Līgavām.lv / Alan Deko

  Dāvanas meklēšana jaunlaulātajiem, ja tie nav norādījuši vēlamo dāvanu sarakstu, var būt nervus kutinošs process. Mēs vēlamies laimīgo pāri iepriecināt, apliecināt savu prieku un mīlestību, nevis pasniegt kāzu dāvanas, kas noputēs ar putekļiem. 

 • Vajadzīgs kredīts internetā? Apskati piedāvājumus "Kredīts365"

  Foto: Pixabay.com

  Vasara ir laiks, ko izmantojam ne vien atpūtai, bet arī dažādu darbu veikšanai, piemēram, dārza un mājokļa labiekārtošanai. Protams, tas prasa ne vien laiku, bet arī finansiālos resursus. Ja brīvu līdzekļu šādiem mērķiem nav, noderīgs risinājums var būt aizdevums, ko mūsdienās salīdzinoši vienkārši var noformēt internetā. 

 • Studijas "Sociālais darbinieks" sniedz plaša spektra zināšanas

  Publicitātes foto

  Sociālā darbinieka pienākumi ir ļoti daudzveidīgi, turklāt tā ir lieliska iespēja darīt labu, palīdzot citiem cilvēkiem. Taču, ņemot vērā, ka šis darbs ir ļoti atbildīgs, tā veikšanai nepieciešamas atbilstošas zināšanas un izglītība. Šī iemesla dēļ tiek piedāvātas studijas "Sociālais darbinieks-aprūpētājs".

 • Pēc kādiem principiem jāizvēlas ātrais kredīts?

  Publicitātes foto

  Kredīts jau izsenis ir ļoti izplatīts finanšu pakalpojums, taču, attīstoties modernajām tehnoloģijām, arvien izplatītāks kļūst ātrais kredīts, kas pieejams salīdzinoši īsākā laika periodā. Augot kredītdevēju skaitam, aktuāls kļuvis jautājums par to, kā izvēlēties konkrētajam gadījumam piemērotāko aizdevēju.