Ugunsdzēsēji glābēji aizvadīja mierīgu diennakti

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 14.jūnija plkst.6.30 līdz 15.jūnija plkst.6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 29 izsaukumus – uz deviņus ugunsgrēku dzēšanu, uz 19 glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums. 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, zaru kaudze, divas vieglās automašīnas, šķūnīši un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens. 

Palīdzot nelaimē nonākušiem cilvēkiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Limbažu novada Katvaru pagastā atbrīvoja liftā iesprostotu cilvēku.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Miera ielā Rīgā atbrīvoja balodi, kurš bija sapinies celtniecības sietā, un palaida brīvībā, Alojas novadā Alojas pagastā krastā tika nogādāti pieci gulbju mazuļi, kuri bezpalīdzīgā stāvoklī atradās dīķī, bet Artilērijas ielā Rīgā atpakaļ ligzdā iecēla izkritušu putna mazuli.

Šorīt ugunsdzēsēji glābēji Carnikavā no ūdenstilpnes izcēla noslīkušu cilvēku, kuru nodeva Valsts policijas darbiniekiem.