Reklāma un sludinājumi Krāslavas novadā – dalder.lv

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Ko darīt, ja Latvijas iedzīvotājiem reģionos, piemēram, Krāslavas apvidū, nepieciešams atrast konkrētu preci un to negribas/nav vajadzības pirkt veikalā? Protams, ierastais solis, ko ļoti aktīvi izmantojam, ir sludinājumu portāli – lai pārdotu automašīnas, nekustamos īpašumus, koncertu biļetes un citas vajadzīgās lietas vai pakalpojumus. Diemžēl Latvijā pieejamie sludinājumu portāli ir neērti un tajos nav atrodama reģionu informācija, kas veicinātu piederības sajūtu. Sludinājumi Krāslavas novadā ir tikpat aktuāli kā citās Latvijas pilsētās! 

Dalder.lv ir nākotnes sludinājumu portāls
Sludinājumi ir aktuāli jau kopš cilvēka attīstības pirmsākumiem un tas ir viens no senākajiem reklāmas veidiem. Īpaši svarīgi tas ir reģionu iedzīvotājiem, kas saskaras ar problēmu filtrēt sludinājumus pēc lokācijas. Jaunais un inovatīvais sludinājumu portāls Dalder.lv var kļūt par Krāslavas elektronisko afišu, kas pildīs ne tikai pārdošanas, bet arī informēšanas funkciju, un ļaus iedzīvotājiem atrast visu aktuālo informāciju ātri un vienkārši. 

Tagad arī Krāslavā reklāma ir vienkārši ievietojama unikālā, īpašā un inovatīvā sludinājumu portālā dalder.lv, kas ir:
• lietotājam draudzīgs,
• ērts un ātrs, 
• dinamisks,
• bez maksas vai par sevišķi izdevīgu cenu (atkarīgs no izvēlētā pakalpojuma tipa). 

Dalder lielākā priekšrocība ir nebijusī pieredze darba meklētājiem, pakalpojumu piedāvātājiem un preču pārdevējiem Krāslavā un citās Latvijas pilsētās. Piemēram, neliels saimnieciskās darbības veicējs portālu vienlaikus var izmantot kā savu mājaslapu, tādējādi ekonomējot līdzekļus savas atsevišķās mājaslapas realizācijai. Tirgus analīze atklāj, ka Latvijas iedzīvotājiem nepieciešama mārketinga platforma, ar kuras palīdzību pārdevējiem iespējams gan ievietot sludinājumus, gan organizēt biznesa komunikāciju, un tā patiesi ir inovācija Latvijas tirgū. 

Komunikācija ar pārdevēju un drošības garantijas
Pašlaik pieejamajos sludinājumu portālos nav iespējams apskatīt informāciju par pārdevēju, kas nozīmē lielāku risku iegādāties viltotas vai zagtas lietas, un nav iespējams lasīt atsauksmes vai vērtējumu par iegādāto. Tie ir būtiski ieguvumi, ko sniedz dalder.lv, lai būtu iespējams atpazīt godprātīgu pārdevēju. Katrs pārdevējs varēs izveidot mikro mājaslapu, kas piedāvās gan apskatīt informāciju, gan komunicēt tiešsaistē. Tāpat būs atpazīstams arī lietotājs ar reģistrētu profilu. 

Ko jaunais portāls nozīmē Krāslavas iedzīvotājiem?
E-komercijas platforma ir funkcionāli uzbūvēta, akcentējot tieši lietotājus:
• iespēja vienkārši un ērti ievietot sludinājumus,
• krāslaviešu sludinājumi ir ērti filtrējami, un ir vienkārši atrast nepieciešamo preci tuvāk mājām,
reklāma Krāslavā tieši sasniedz mērķauditoriju,
• iespējams iepazīties ar dažādiem akciju piedāvājumiem. 

Izvēloties inovatīvo un mūsdienīgo dalder.lv, ieguvumi ir vairāki un acīmredzami: bezmaksas sludinājumi, laika ekonomija, ērtums, ko var novērtēt, kaut reizi pamēģinot jaunā dalder.lv sniegtās iespējas! Dalder.lv dizains un lietojamība ir nesalīdzināma ar konkurentiem, īpaši izvērtējot reģionālo piedāvājumu. Izmēģini!