Priedaines skatu tornis atkal pieejams apmeklētājiem

Rīga, 6.sept., LETA. Priedaines skatu tornī noslēgušies rekonstrukcijas darbi, aģentūra LETA uzzināja AS "Latvijas valsts meži" (LVM) mājaslapā.

"Iepriekš informējām, ka skatu torņa septītajā kāpņu laukumā bija radušies bojājumi, un, drošības apsvērumu dēļ, tas uz rekonstrukcijas laiku tika slēgts. Visi bojājumi ir novērsti un tornis ir pieejams apmeklētājiem," pastāstīja LVM Mežkopības plānošanas vadītājs Edmunds Linde.

No 32 metrus augstā Priedaines skatu torņa paveras skats uz Daugavas loku mežiem, Krāslavu un vairāku baznīcu virsotnēm. Tā pakājē iekārtota arī atpūtas vieta, kurā baudīt īpaši aizsargājamās teritorijas "Augšdaugava" skatus.

LETA šā gada maija sākumā vēstīja, ka uz laiku ir slēgts Priedaines skatu tornis saistībā ar tehniskās apsekošanas laikā konstatētiem bojājumiem torņa konstrukcijā un drošības apsvērumu dēļ. LVM mežkopības plānošanas vadītājs toreiz norādīja, ka Priedaines skatu torņa septītā kāpņu laukumā bija radušies būtiski trupes bojājumi nesošajā konstrukcijā.

LVM atgādina, ka no Priedaines skatu torņa paveras skats uz Daugavas loku mežiem, Krāslavu un vairāku baznīcu virsotnēm. Tā pakājē iekārtota arī atpūtas vieta, kurā baudīt īpaši aizsargājamās teritorijas "Augšdaugava" skatus.

Priedaines skatu tornis ir augstākais koka skatu tornis Latvijā, kura augstums sasniedz 32 metrus.

LVM izveidoti, lai apsaimniekotu valsts mežus. Kompānijas īpašnieks ir valsts, bet akciju turētāja - Zemkopības ministrija.