Pirmais kredīts bez maksas? 8 fakti, kas Tev jāzina par šo aizdevuma veidu

Foto: Pixabay.com / moerschy
Foto: Pixabay.com / moerschy

Pirmais kredīts bez maksas ir kredītu veids, par kuru interesējas daudzi cilvēki. Kas tas īsti ir? Vai Tu tam vari pieteikties? Lasi "VIA SMS" apkopoto informāciju!

1. Pirmais kredīts bez maksas paredzēts noteiktai klientu grupai
Pirmais kredīts bez maksas ir pieejams jaunajiem klientiem, kuri nekad iepriekš nav ņēmuši aizņēmumu izvēlētajā kredītkompānijā. Vai esi "VIA SMS" klients? Nē? Tad Tu vari pretendēt uz aizņēmumu līdz 350 eiro uz termiņu līdz 30 dienām. Ieskaties viasms.lv!

2. Jāatdod tik, cik aizņēmies
Kā jau liecina pats kredīta veida nosaukums, pirmais kredīts ir bez maksas. Tas nozīmē, ka jāatdod būs tik, cik aizņēmies. "VIA SMS" pirmo kredītu bez maksas izsniedz ierobežotā apjomā – līdz 350 eiro. 

3. Kredītiestāde pārbauda datus par Tevi
Kredītkompānijas vērīgi izvērtē katru kredīta pieteikumu, lai noteiktu, vai cilvēks bez problēmām varēs aizdevumu atmaksāt. Tāpēc, piesakoties aizdevumam pirmo reizi, ir jāiesniedz par sevi noteikta informācija.
Reģistrējoties "VIA SMS", Tev būs jānorāda:
• vārds, uzvārds;
• personas kods;
• mobilā telefona numurs;
• e-pasta adrese;
• bankas konts (pirmo reizi reģistrējoties, jāpārskaita 0,01 eiro uz "VIA SMS" kontu, lai kredītiestāde zinātu, uz kuru kontu pārskaitīt aizdevumu).

Atšķirībā no citiem kredītu veidiem, saņemot ātro kredītu, Tev netiks prasīts uzrādīt dokumentus, kas apstiprina pastāvīgus ienākumus, netiks prasīta ķīla vai galvotāja paraksts. Tomēr potenciālajam aizņēmējam ir jāatbilst vairākām prasībām. Kādām?

4. Tu vari pretendēt uz kredītu, ja...
Tu atbilsti šādiem nosacījumiem:
• esi Latvijas Republikas iedzīvotājs;
• esi vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
• esi bez līgumsaistību pārkāpumiem citās aizdevējkompānijās, kā arī bez kavētiem maksājumiem.

5. Aizdevuma saņemšana ir vienkārša un saprotama
"VIA SMS" nav nepieciešamas ne tikšanās klātienē, ne kredīta pieteikuma izvērtēšana vairāku nedēļu garumā.
Process, lai saņemtu kredītu, ir šāds:
• reģistrācija viasms.lv;
• iepazīšanās ar līguma nosacījumiem, kas atrodami mājaslapā;
• vēlamās summas un atmaksas datuma norādīšana;
• kredīta pieteikuma aizpildīšana;
• pieteikuma nosūtīšana izskatīšanai.

6. Naudas saņemšanas ātrums atkarīgs no bankas konta
Vai esi dzirdējis, ka kredīts tiek ieskaitīts dažu minūšu laikā? Ja Tev ir bankas konts "DNB banka", "Nordea bank", "Citadele banka", "Swedbank" vai "Norvik banka" un kredīta pieteikumu nosūti "VIA SMS" darba laikā, tad pozitīva lēmuma gadījumā pārskaitījumu tiešām saņemsi apmēram pēc 20 minūtēm. Ja Tev ir bankas konts kādā citā bankā, naudu saņemsi darbadienas laikā.

7. Aizdevumu var atmaksāt dažādās vietās
Lai klientiem būtu parocīgāk, kredītiestādes parasti piedāvā vairākas opcijas, kur atmaksāt aizņēmumu. "VIA SMS" kredītu var atmaksāt lietotāja profilā, interneta bankā, banku filiālēs, Latvijas Pasta filiālēs, WebMoney un Runpay maksājumu terminālos.

8. Finansiālus sarežģījumus ir iespējams atrisināt
Protams, ka visas iesaistītās puses ir ieinteresētas kredītu atmaksāt noteiktajā datumā. Taču reizēm dzīvē gadās neplānoti sarežģījumi, kas maksājuma veikšanu var nedaudz aizkavēt. "VIA SMS" piedāvā atlikt kredīta atmaksu uz termiņu līdz 30 dienām, samaksājot par šo pakalpojumu komisijas maksu, kuras apjomu var aplūkot savā lietotāja profilā.

Pirmais kredīts bez maksas ir parocīgs kredīta veids, tomēr šis pakalpojums jāizmanto ar piesardzību un atbildību. "VIA SMS" aicina – septiņas reizes nomēri, vienu reizi nogriez. Piesakoties kredītam, rūpīgi apdomā, vai veids, kā esi iecerējis tērēt aizņemto naudu, ir aizņēmuma vērts un spēsi kredītu atmaksāt. Aizņemies atbildīgi!