Pēc kādiem principiem jāizvēlas ātrais kredīts?

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Kredīts jau izsenis ir ļoti izplatīts finanšu pakalpojums, taču, attīstoties modernajām tehnoloģijām, arvien izplatītāks kļūst ātrais kredīts, kas pieejams salīdzinoši īsākā laika periodā. Augot kredītdevēju skaitam, aktuāls kļuvis jautājums par to, kā izvēlēties konkrētajam gadījumam piemērotāko aizdevēju.

Kādiem parametriem pievērst uzmanību?
Lai arī ātrais kredīts lielākoties tiek izmantots situācijās, kad nauda nepieciešama steidzami, pirms aizņemšanās noteikt jāpievērš uzmanība vairākiem būtiskiem aspektiem:
- procentu likme – no šī parametra atkarīgs, cik lielu naudas summu noteiktajā termiņā Tev būs nepieciešams atdot. Pieejamās naudas apjoms – ņemot vērā, ka ātros kredītus izsniedz salīdzinoši liels skaits aizdevēju, atšķiras arī pieejamā summa. Tā var mainīties no dažiem simtiem līdz vairākiem tūkstošiem eiro;
- periods, kurā nauda tiek izsniegta – lai gan pie lielākās daļas aizdevēju kredīts tiek izsniegts 10 līdz 15 minūšu laikā, šis periods var būt ilgāks, ja kredītdevēja un klienta bankas konts ir divās dažādās bankās;
- īpašie piedāvājumi – nereti klientiem tiek piedāvātas akcijas, kas ļauj ietaupīt, piemēram, samazināta procentu likme.

Informācija par kredītiem pieejama daudzviet
Ņemot vērā, cik dažādi mēdz būt ātro kredītu piedāvājumi, ir būtiski zināt, kur iegūt par tiem nepieciešamo informāciju. Lūk, daži no variantiem:
- noskaidro draugu un radu, kuri izmantojuši attiecīgos pakalpojumus, pieredzi;
- izmanto kādu no mājaslapām, kurās pēc to svarīgākajiem parametriem salīdzināti kredītdevēji un to piedāvājumi;
- izpēti kredītdevēju vietnēs norādīto informāciju.

Taču arī tad, kad esi atradis savām vajadzībām piemērotāko piedāvājumu, neaizmirsti iepazīties ar līgumu!

Vivus.lv – aizdevējs, kam vari uzticēties
Vivus.lv pakalpojumus izmanto daudzi Latvijas iedzīvotāji. Šeit vari aizņemties naudas summu apjomā līdz 1500 eiro, turklāt atmaksas termiņu iespējams sadalīt vairākos ikmēneša maksājumos (no viena līdz 24 mēnešiem). Vivus.lv ir piešķirta kvalitātes zīme "Atbildīgs aizdevējs". Šo zīmi Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija piešķir aizdevējiem, kas apņemas ievērot Labās prakses standartu, tādējādi kreditēšanu padarot klientiem drošu un paredzamu.

Pirms kredīta noformēšanas iepazīsties ar tā nosacījumiem un aizņemies atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.